2023-EE-1- Zadania z zakresu edukacji ekologicznej

1 lutego 2023 / administrator

Wstrzymanie naboru wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć w ramach programu pn. „Zadania z zakresu edukacji ekologicznej”

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie informuje, że z dniem 10.02.2023 roku  wstrzymuje nabór wniosków na  dofinansowanie przedsięwzięć w ramach programu nr 2023-EE-1 pn.: „Zadania z zakresu edukacji ekologicznej”. W związku z tym wnioski w ramach w/w programu będą przyjmowane do 10.02.2023 roku do godziny 15:30. Wnioski, które wpłyną do Funduszu po tym terminie nie będą rozpatrywane.

PROGRAM: [pobierz]

Wniosek: [pobierz]

Harmonogram rzeczowo- finansowy: [pobierz]

Karta efektu ekologicznego: [pobierz]

Oświadczenie o pomocy publicznej: [pobierz]

Instrukcja rozliczenia dotacji: [pobierz]

Arkusz rozliczenia dotacji: [pobierz]

Instrukcji rozliczenia końcowego: [pobierz]

Załącznik 1 do rozliczenia końcowego: [pobierz]

Załącznik 2 do rozliczenia końcowego: [pobierz]

Załącznik 3 do rozliczenia końcowego: [pobierz]

Arkusz Aktualizacji Danych: [pobierz]

Wzór trwałej tablicy: [pobierz]

Wzór informacji na tablicę ogłoszeń: [pobierz]

Klauzula Informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie  – informacja dla Wnioskodawcy: [pobierz]

Klauzula Informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie  – informacja dla osób wskazanych do kontaktu : [pobierz]

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję