Szacowanie wartości zamówienia – „Kompleksowa organizacja i obsługa Konferencji Regionalnej „Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii kluczem do poprawy jakości powietrza na Mazowszu”, w ramach Projektu „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”.

24 marca 2022 / Marzena Paziewska

W związku z planowanym ogłoszeniem postępowania o udzielenie zamówienia Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie zwraca się z prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny zamówienia.

Przedmiotem Zamówienia jest „Kompleksowa organizacja i obsługa Konferencji Regionalnej „Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii kluczem do poprawy jakości powietrza na Mazowszu”, w ramach Projektu „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”.

Szczegółowy Opis Zamówienia oraz Formularz szacowania wartości zamówienia dostępne są w załączonych plikach.

Zwracamy się z prośbą o podanie szacunkowych kosztów realizacji ww. zamówienia w podziale na cenę łączną netto i brutto oraz koszty poszczególnych zadań.

Wycenę proszę przesłać na adres e-mail: mpaziewska@wfosigw.pl w terminie do końca dnia 05.04.2022 r.

Przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Pliki do pobrania

  • Załącznik nr 1 – Opis Przedmiotu Zamówienia [pobierz]
  • Załącznik nr 2 – Formularz szacowania wartości zamówienia [pobierz]

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję