Zaproszenie na ostatnie z serii 6 spotkań z samorządami – Jak przygotować projekt odpadowy i z jakich środków go dofinansować?

9 listopada 2011 / administrator

W dniu 16 grudnia 2011r. odbędzie się ostatnie – szóste spotkanie informacyjne organizowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie dla przedstawicieli powiatów, gmin i spółek gminnych województwa mazowieckiego działających w sektorze odpadów.
Spotkanie będzie miało miejsce w „Millennium Plaza”, Al. Jerozolimskie 123a, 02-017 Warszawa, w dniu 16 grudnia 2011r. (piątek).

Program spotkania obejmie nw. zagadnienia:
Moduł 1:     Pomoc publiczna w sektorze odpadów, dla samorządów,
Moduł 2:     Przygotowanie przez jednostki samorządu terytorialnego projektów odpadowych do dofinansowania z UE,
Moduł 3:     Nowe zasady dofinansowania projektów odpadowych wkładu własnego projektów zgłaszanych do dofinansowania z UE ze środków WFOŚiGW w Warszawie.Szczegółowy zakres tematyczny spotkań znajduje się w  Programie

Wykłady prowadzą eksperci – praktycy o dużym dorobku zawodowym i szkoleniowym.
Organizacja spotkań będzie współfinansowana ze środków pomocy technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
Zgłoszenia osób do udziału w danym Spotkaniu prosimy przesyłać mailem na adres: azarlok@wfosigw.pl Druk zgłoszenia w załączeniu [pobierz]Liczba miejsc ograniczona, ważna kolejność zgłoszeń.
Termin zgłoszeń na Spotkanie w Warszawie upłynie 13 grudnia 2011r.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję