WFOŚiGW w Warszawie na Dniach Otwartych Funduszy Europejskich

14 maja 2019 / administrator

Od 10 do 12 maja 2019 roku odbywały się w Polsce „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” (DOFE), które są elementem kampanii pokazującej, jak wiele projektów w naszym kraju zrealizowano dzięki środkom z UE. W tym roku 10 maja pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przygotowali na Polu Mokotowskim w Warszawie szereg atrakcji dla najmłodszych oraz nieco starszych. Tego dnia od 9:30 do 14:00 dorośli mogli  skorzystać z bezpłatnych konsultacji doradców Projektu Doradztwa Energetycznego (również w zakresie Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”). Na najmłodszych uczestników czekało wiele atrakcji: ekologiczne koło fortuny, konkursy z nagrodami, kącik „Zrób własną eko-zabawkę” oraz wiele innych, interesujących zajęć.

Udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich to świetna okazja do zapoznania się z Projektem Doradztwa Energetycznego, który jest realizowany dzięki Funduszom Europejskim. Podczas DOFE każdy zainteresowany mógł dowiedzieć się, jak zrealizować nowoczesną, efektywną ekonomicznie i przyjazną środowisku inwestycję. Projekt Doradztwa Energetycznego działa w oparciu o ogólnopolską sieć profesjonalnych doradców energetycznych, którzy pomagają, udzielając nieodpłatnie informacji i porad w zakresie gospodarki niskoemisyjnej, efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii. Doradców z WFOŚiGW w Warszawie reprezentowała Magdalena Filip oraz Dorota Kargul- Plewa.

Odwiedzający stoisko WFOŚiGW w Warszawie otrzymywali pamiątkowe gadżety z logo funduszu  i doradztwa energetycznego.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie energetycy-1024x179.jpg

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję