NZ-2 Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwanie ich skutków poprzez zakup sprzętu ratowniczego

15 lipca 2019 / wfosAdmin

Terminy naboru od 29.03.2018 r.

Informujemy, że na posiedzeniu w dniu 13.04.2018 r. Zarząd WFOŚiGW w Warszawie podjął decyzję o zamknięciu naboru wniosków o dofinansowanie w formie dotacji, w ramach Programu NZ-2 pn. „Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwanie ich skutków poprzez zakup sprzętu ratowniczego”, z dniem 13.04.2018 r. godzina 15.30, z powodu wyczerpania alokacji.Informujemy, iż WFOŚiGW w Warszawie przystąpił do nowego programu priorytetowego w zakresie finansowania zakupu specjalistycznego sprzętu dla służb ratowniczych pn.: „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych”, realizowanego wspólnie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W związku z powyższym z dniem 07.06.2018 r unieważnia się nabór wniosków o udzielenie dofinansowania w formie dotacji z dziedziny nadzwyczajne zagrożenia złożonych w ramach programu pn.: „Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwanie ich skutków poprzez zakup sprzętu ratowniczego”, oraz unieważnia się program pn.: ”Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwanie ich skutków poprzez zakup samochodów pożarniczych”.

Regulamin: [Pobierz]

Wniosek: [Pobierz]

Harmonogram rzeczowo-finansowy: [Pobierz]

Harmonogram rzeczowo-finansowy (arkusz): [Pobierz]

Karta Ekologicznego Przedsięwzięcia: [Pobierz]

Oświadczenie o pomocy publicznej: [Pobierz]

Instrukcja wypełniania wniosku: [Pobierz]

Instrukcja rozliczenia raty: [Pobierz]

Arkusz rozliczenia raty: [Pobierz]

Arkusz rozliczenia raty: [Pobierz]

Instrukcji rozliczenia końcowego: [Pobierz]

Załącznik 1 do instrukcji rozliczenia końcowego: [Pobierz]

Załącznik 1 do instrukcji rozliczenia końcowego: [Pobierz]

Arkusz Aktualizacji Danych: [Pobierz]

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję