NZ-1 Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwanie ich skutków poprzez zakup samochodów pożarniczych

15 lipca 2019 / wfosAdmin

Informujemy, iż WFOŚiGW w Warszawie przystąpił  do nowego programu priorytetowego w zakresie finansowania zakupu specjalistycznego sprzętu dla służb ratowniczych pn.: „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych”, realizowanego wspólnie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W związku z powyższym z dniem 07.06.2018 r unieważnia się nabór wniosków o udzielenie dofinansowania w formie dotacji z dziedziny nadzwyczajne zagrożenia złożonych w ramach programu pn.: „Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwanie ich skutków poprzez zakup sprzętu ratowniczego”, oraz unieważnia się program pn.: ”Zapobieganie zagrożeniom środowiska i poważnym awariom oraz usuwanie ich skutków poprzez zakup samochodów pożarniczych”.

Regulamin: [Pobierz]

Arkusz Aktualizacji Danych: [Pobierz]

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję