Pikniki z udziałem WFOŚiGW w Warszawie.

28 czerwca 2022 / Tomasz Chrzanowski

„Bezpieczne wakacje nad wodą” pod takim hasłem 24.07.2022 r. w Kuligowie odbył piknik edukacyjny. Organizatorami wydarzenia byli: starostwo powiatowe w Wołominie, urząd gminy Dąbrówka oraz Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie. W trakcie pikniku swoją ofertę prezentował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Dorośli mogli zapoznać się ze szczegółami programów realizowanych przez Fundusz, a na najmłodszych czekały gry i zabawy. W wydarzeniu wzięła udział Kamila Mokrzycka, zastępca prezesa zarządu WFOŚiGW w Warszawie.

Relacja z wydarzenia przygotowana przez TVP3:

https://www.facebook.com/starostawolominski/videos/766045327739383

WFOŚiGW w Warszawie był również jednym z wystawców 9. Turnieju Smaków na Wielkim Gościńcu Litewskim w Muzeum Architektury Drewnianej Regionu Siedleckiego w Nowej Suchej. Wydarzenie było połączone z Bitwą Regionów – konkursem dla Kół Gospodyń Wiejskich. Oferta Funduszu cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników pikniku. Namiot WFOŚiGW w Warszawie odwiedzili m.in. wicepremier Henryk Kowalczyk, poseł Maciej Górski, starosta powiatu węgrowskiego Ewa Besztak oraz zastępca dyrektora mazowieckiego oddziału regionalnego ARiMR w Warszawie Anna Ignatowicz. W wydarzeniu wzięła udział Kamila Mokrzycka, zastępca prezesa zarządu WFOŚiGW w Warszawie.

W Żurominie 26.06.2022 r. obył się Piknik z Produktem Polskim – Bitwa Regionów. W konkursie kulinarnym zmierzyły się Koła Gospodyń Wiejskich z powiatu żuromińskiego. W trakcie wydarzenia pracownicy WFOŚiGW w Warszawie prezentowali jego ofertę i zachęca do skorzystania m.in. z programu Czyste Powietrze.

Relacja wideo z wydarzenia:

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję