Obchody 15-lecia WFOŚiGW na POLEKO 2008.

24 października 2008 / administrator

 

Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLEKO 2008odbywających się już po raz dwudziesty w Poznaniu w dniach 27-30 października br. zostanie zaprezentowana wspólna ekspozycja 16 Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przedstawiająca ich 15-letni wkład w rozwój polskiej ekologii. Wystawa przybliży najważniejsze inwestycje ekologiczne dofinansowane ze środków WFOŚiGW we wszystkich regionach Polski. Stoisko wystawiennicze WFOŚiGW będzie znajdować się w pawilonie 5 – stoisko 15.

Ponadto podsumowanie 15-letniej działalności WFOŚiGW oraz udziału Funduszy w realizacji projektów ekologicznych dofinansowywanych ze środków Unii Europejskiej zostanie zaprezentowane podczaskonferencji prasowej, która odbędzie się w dniu 27 października br. (poniedziałek), o godzinie 13.00 w pawilonie 14 A.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska wystawienniczego WFOŚiGW oraz do udziału w konferencji prasowej.

 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję