Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków.

Kontakt mailowy w zakresie wniosków, umów i rozliczeń:

Warszawa: poczta@wfosigw.pl
Ciechanów: ciechanow@wfosigw.pl
Ostrołęka: ostroleka@wfosigw.pl
Płock: plock@wfosigw.pl
Radom: radom@wfosigw.pl
Siedlce: siedlce@wfosigw.pl

Infolinia Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”: (22) 340 40 80

Pytania w zakresie składania nowych wniosków w ramach programu „Czyste Powietrze” należy kierować do Doradców Energetycznych:
1. Marta Olczak, tel. kom 887 447 758(Warszawa); e-mail: molczak@wfosigw.pl
2. Tomasz Strakacz, tel. kom 887 441 923 (Warszawa); e-mail: tstrakacz@wfosigw.pl
3. Katarzyna Szmyt, tel. kom 887 447 761 (Warszawa); e-mail: kszmyt@wfosigw.pl
4. Dorota Koralewska, tel. kom 887 447 759 (Wydział Zamiejscowy w Ciechanowie); e-mail: dkoralewska@wfosigw.pl
5. Rafał Chojnacki, tel. kom 887 448 324 (Wydział Zamiejscowy w Płocku); e-mail: rchojnacki@wfosigw.pl
6. Piotr Kruszyna, tel. kom 887 448 323 (Wydział Zamiejscowy w Radomiu); e-mail: pkruszyna@wfosigw.pl
7. Anna Niesiobędzka-Ryłka, tel. kom 887 444 643 (Wydział Zamiejscowy w Ostrołęce); e-mail: aniesiobedzka-rylka@wfosigw.pl
8. Agnieszka Gońska, tel. kom 887 447 762 (Wydział Zamiejscowy w Siedlcach); e-mail: agonska@wfosigw.pl

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie (centrala):

Adres:
ul. Ogrodowa 5/7, 00-893 Warszawa
tel. (22) 504 41 00, fax (22) 504 41 39
email: poczta@wfosigw.pl
adres skrytki ESP (ePUAP): /WFOSiGW_Warszawa/SkrytkaESP

Pytania dotyczące Programu Czyste Powietrze prosimy kierować na skrzynkę email: czystepowietrze@wfosigw.pl

Obsługuje powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, sochaczewski, warszawski, warszawski zachodni, wołomiński, żyrardowski

Wydziały Zamiejscowe WFOŚiGW w Warszawie:

Wydział Zamiejscowy w Ciechanowie
Adres:
ul. Mickiewicza 7, 06-400 Ciechanów
tel. (23) 672 14 69
Obsługuje powiaty: ciechanowski, mławski, płoński, przasnyski, pułtuski, żuromiński

Wydział Zamiejscowy w Ostrołęce
Adres:
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 38, 07-410 Ostrołęka
tel. (29) 760 03 32
Obsługuje powiaty: miasto Ostrołęka (pow. grodzki), makowski, ostrołęcki, ostrowski, wyszkowski

Wydział Zamiejscowy w Płocku
Adres:
ul. Stary Rynek 20, 09-400 Płock
tel. (24) 231 33 80
Obsługuje powiaty: gostyniński, płocki, sierpecki

Wydział Zamiejscowy w Radomiu
Adres:
ul. 25 Czerwca 68, 26-600 Radom
tel. 48 368 00 80
Obsługuje powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński

Wydział Zamiejscowy w Siedlcach
Adres:
ul. Terespolska 12, 08-110 Siedlce (budynek Polimex Mostostal S.A. – budynek C)
tel. (25) 640 43 60
Obsługuje powiaty: garwoliński, łosicki, miński, siedlecki, sokołowski, węgrowski

Kontakt dla mediów:

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie
ul. Ogrodowa 5/7, 00-893 Warszawa
tel. (22) 504 41 00
email: poczta@wfosigw.pl

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję