Cykl spotkań z gminami rozpoczęty

28 marca 2024 / Tomasz Chrzanowski

W dniach 22 i 25 marca 2024 r. w Makowie Mazowieckim i Ostrołęce dzięki uprzejmości władz powiatowych – Starostów Powiatów Makowskiego i Ostrołęckiego – odbyły się pierwsze spotkania z Gminami. Rozpoczął je Zbigniew Deptuła Prezes Zarządu WFOŚiGW w Warszawie podkreślając, że bezpośredni kontakt z pracownikami Gmin jest celem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Podczas spotkania omówiono najbliższe – wchodzące od 22 kwietnia br. zmiany w Programie Priorytetowym „Czyste Powietrze” oraz informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z realizacją PP „Czyste Powietrze” oraz kont grupowych. Sporą część spotkania poświęcono wymianie doświadczeń „międzygminnych”, szczególnie w kontekście problemów z nieuczciwymi wykonawcami i obsłudze beneficjenta Programu – „trudnego klienta”.

W spotkaniach uczestniczyli przedstawiciele Gmin – w większości byli to pracownicy Punktów Konsultacyjno-Informacyjnych PP „Czyste Powietrze” z powiatów makowskiego, przasnyskiego i ciechanowskiego. Łącznie spotkaliśmy się z blisko 40 pracownikami PKI.

Już po Świętach Wielkanocnych odbędą się spotkania dla Gmin z powiatów: pułtuskiego i wyszkowskiego (03.04.2024 r.) oraz powiatów: mławskiego i płońskiego (04.04.2024 r.), na które już teraz serdecznie zapraszamy.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję