Zaproszenie na IV Krajową Konferencję Ochrony Środowiska

13 października 2015 / Anna Mzyk

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie zaprasza do udziału w IV Krajowej Konferencji Ochrony Środowiska, organizowanej przez wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej w ramach Targów POL-ECO-SYSTEM 2015 w Poznaniu.

IV Krajowa Konferencja Ochrony Środowiska pn. „POLITYKA OCHRONY ŚRODOWISKA W POLSCE. MODELE FINANSOWANIA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU” odbędzie się w środę 28 października 2015 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (pawilon 15 sala 1 F) przy ul. Głogowskiej 14 w Poznaniu. Początek Konferencji o godz. 9.30.

Konferencja poświęcona będzie zagadnieniom nowej perspektywy unijnej w obszarze ochrony środowiska, podczas której zostaną omówione modele finansowania ochrony środowiska (system funduszy ekologicznych, sektor bankowy, projekty PPP) wraz z dotychczasowymi doświadczeniami we wdrażaniu Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Udział w Konferencji jest bezpłatny. Warunkiem udziału jest odesłanie wypełnionej Karty zgłoszenia do dnia 23 października 2015 r. na adres biuro@wfosgw.poznan.pl lub faxem na numer (61) 841 10 09.

WFOŚiGW w Warszawie nie ponosi kosztów podróży i wejściówek dla uczestników konferencji na Targi POL-ECO-SYSTEM.

Karta zgłoszenia [pobierz]

Więcej informacji nt. konferencji udziela Anna Mzyk, tel. (22) 50 44 125, e-mail: amzyk@wfosigw.pl

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję