Uczniowie z Młochowa i Zielonek- Parceli odebrali nagrody w konkursie EkoSzkoła-edycja III

15 lutego 2021 / administrator

15 lutego 2021 w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Warszawie odbyła się kolejna już uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu  EkoSzkoła-edycja III.

Tego dnia do Funduszu po odebranie nagród przyjechali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Młochowie, którzy zajęli I i II miejsce w kategorii I „Prace plastyczne uczniów ze szkół podstawowych z klas I-III” oraz ze Szkoły Podstawowej w Zielonkach- Parceli, którzy zajęli I, II i III  miejsce w kategorii II „fotografie uczniów szkół podstawowych z klas IV–VIII” oraz III miejsce w kategorii I „Prace plastyczne uczniów ze szkół podstawowych z klas I-III.

Marek Ryszka Prezes Zarządu WFOŚiGW w Warszawie oraz Kamila Mokrzycka Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Warszawie w obecności Zbigniewa Sipiery Posła na Sejm RP wręczyli nagrody.

Dodatkowo Zarząd Funduszu uhonorował obie szkoły „EkoBonami” o wartości 5.000 zł za działalność na rzecz ochrony środowiska i kształtowania postaw proekologicznych.

Kolejnych laureatów konkursu poinformujemy o terminie wręczenia nagród.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję