Spotkania w ramach I Forum Kół Gospodyń Wiejskich w Powiecie Szydłowieckim.

23 września 2019 / administrator

W dniach 16.09.2019r., w Gminie Mirów, 17.09.2019r., w Gminie Chlewiskach, w 18.09.2019r., w Gminie w Orońsku oraz 20.09.2019r., w Gminie Jastrząb odbyły się spotkania z Kołami Gospodyń Wiejskich w ramach w ramach I Forum Kół Gospodyń Wiejskich w Powiecie Szydłowieckim.

Spotkania prowadziła Pani Agnieszka Górska kierownik Powiatowego Biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Szydłowcu.

W spotkaniach udział wzięli Doradcy Energetyczni z Wojewódzkiego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie prezentując ofertę siedmiu obecnie aktualnych programów skierowanych na rzecz polskiej wsi m.in. Program „Czyste Powietrze”, „Mój Prąd”, „Agroenergia.

Podczas spotkań z przedstawicielami Kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Szydłowieckiego udział wzięli przedstawiciele Urzędu Skarbowego, Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, oraz Ośrodka Doradztwa Rolniczego, którzy wygłosili swoje prezentacje nt. rejestracji KGW, rejestracji produktów spożywczych, zasad sprzedaży produktów spożywczych.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję