Ponad 62 tysiące złotych dla Gminy Korczew i Gminy Wyśmierzyce w programie usuwania wyrobów zawierających azbest

29 lipca 2020 / adminit

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie informuje, że od 29 kwietnia 2020 roku Zarząd Funduszu podjął decyzję o przyznaniu dofinansowania w formie dotacji w ramach Programu 2019-OZ-2 „Ogólnopolski program finansowania usuwania wyrobów zawierających azbest” dla 254 gmin województwa mazowieckiego na łączną kwotę w wysokości ponad 8,64 mln. zł.

29 lipca 2020 roku w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie Zastępca Prezesa Zarządu Kamila Mokrzycka podpisała umowę ze Sławomirem Wasilczukiem Wójtem Gminy Korczew w sprawie dofinansowania w formie dotacji na realizację zadania pn. „Usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Korczew”. Kwota dotacji to 36 772,60 zł, co stanowi 100% kosztu kwalifikowanego zadania.

29 lipca 2020 roku w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie Zastępca Prezesa Zarządu Kamila Mokrzycka oraz Wojciech Sępioł Burmistrz Gminy Wyśmierzyce podpisali umowę w sprawie dofinansowania w formie dotacji na realizację zadania pn. „Usuwanie azbestu i wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Wyśmierzyce”.

Kwota dotacji to 26 000,00 zł, co stanowi 100% kosztu kwalifikowanego zadania.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję