Kolejny wóz strażacki dla Ochotniczej Straży Pożarnej z Mazowsza

12 listopada 2019 / administrator

Tym razem dofinasowanie na zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego trafi do Ochotniczej Straży Pożarnej z Dylewa w gminie Kadzidło. Kwota wsparcia z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie to 210 tysięcy złotych.

12 listopada 2019 roku w siedzibie WFOŚiGW w Warszawie odbyło się uroczyste podpisanie umowy w którym udział wzięli: Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Warszawie Kamila Mokrzycka, Prezes OSP w Dylewie Stanisław Kur, skarbnik OSP Krzysztof Kaczyński oraz Krzysztof Duszak Dyrektor Wydziału Gospodarczo-Technicznego WFOŚiGW w Warszawie.

Nowy pojazd strażacki z pewnością przyczyni się w znacznej mierze do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców całej gminy, jak również uczestniczących w akcjach druhów ochotników.

W tym roku Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie dofinansuje w sumie zakup prawie 70 wozów strażackich dla mazowieckich strażaków w ramach „Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych”.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję