Ważne informacje

Nowy formularz „Wniosku o płatność”

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie uprzejmie informuje, że w celu uproszczenia i przyspieszenia procedury wypłaty środków w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze został opracowany nowy formularz „Wniosku o płatność”, którego wzór stanowi załącznik do niniejszej informacji (formularz do pobrania znajduje się na stronie internetowej:

https://portal.wfosigw.pl/dokumenty/Dokumenty_od_29-07-19/7_Wniosek_o_platnosc_wzor.pdf

W związku z powyższym obecnie, w ramach realizacji umowy dotacji lub umowy pożyczki zawartej z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, przyjmowane i rozpatrywane będą zarówno wnioski o płatność składane na wzorach, stanowiących załącznik do zawartej umowy dotacji/pożyczki jak i składane zgodnie z nowoopracowanym wzorem wniosku.

Dodatkowe Punkty konsultacyjne

Poniżej znajdą państwo listę dodatkowych punktów konsultacyjnych:

Lista gmin

Rezerwacje terminu spotkań

Szanowni Państwo,

W celu umówienia spotkania i otrzymania pomocy przy wypełnianiu wniosku o dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze prosimy o wypełnienie formularza (LINK)  http://wfosigw.pl/terminarz/

lub telefoniczną rezerwację terminu pod numerem:

Warszawa:  +48 22 45 95 955
Ciechanów: 23 672 14 69
Ostrołęka: 29 760 03 32
Płock: 24 231 33 83
Radom: 48 368 00 80
Siedlce: 25 640 43 61

Przed spotkaniem należy upewnić się, że posiadają Państwo wszystkie dane oraz załączniki wymagane do kompletnego wypełnienia wniosku o dofinansowanie.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję