Podsumowanie cyklu szkoleń dla Energetyków Gminnych – „Dobra praktyka warta kontynuacji”

31 października 2019 / administrator

28.10.2019r. odbyła się konferencja podsumowująca cykl szkoleń dla Energetyków Gminnych – „Dobra praktyka warta kontynuacji” w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie był gospodarzem czwartej i ostatniej konferencji, która odbyła się w Elba Hotel w Ostrołęce.

Zaproszeni goście, doradcy energetyczni, przeszkoleni energetycy, przedstawiciele samorządów i gmin mogli wysłuchać prezentacji o źródłach finansowania dla JST, szkoleniach energetyków gminnych oraz współpracy w Projekcie Doradztwa Energetycznego z gminami.

Doradcy Energetyczni z WFOŚiGW w Warszawie, WFOŚiGW w Olszynie oraz WFOŚiGW w Białymstoku,  a także przedstawiciele Jednostek Samorządu Terytorialnego z terenu trzech województw podzielili się ze słuchaczami doświadczeniami gmin w zakresie inwestycji i dobrych praktyk dotyczących realizowanych inwestycji w zakresie efektowności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii. Prezydent Miasta Otwock Jarosław Margielski wygłosił bardzo ciekawą prezentację nt. Dobrych praktyk w Otwocku na przykładzie optymalizacji zużycia energii w OPWiK Sp. z o.o. oraz Sławomir Wieczorek przedstawił doświadczenia Gminy Jabłonna w zakresie EE oraz OZE.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję