Mobilny Punkt Konsultacyjny PP Czyste Powietrze w Przysusze

27 września 2021 / administrator

Mieszkańcy Przysuchy i okolicznych miejscowości tłumnie odwiedzili stadion w Przysusze, gdzie w ramach święta Wojsk Obrony Terytorialnej odbył się militarno-sportowy piknik zorganizowany przez 6. Mazowiecką Brygadę Wojsk Terytorialnych – WOTgames. Prócz wystawy sprzętu wojskowego, a także innych służb mundurowych i ratownictwa medycznego odbyły się pod czujnym okiem wojskowych instruktorów zawody sportowe oraz część kulturalna z występami lokalnych zespołów ludowych. Nie dało się również nie zauważyć wielkiego wkładu mieszkańców w organizację tak udanej imprezy, w szczególności kół Gospodyń Wiejskich i lokalnych stowarzyszeń.

Nie mogło również zabraknąć przedstawicieli Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Warszawie, których stanowisko ekspozycyjne budziło żywe zainteresowanie lokalnej społeczności. Wielu uczestników skorzystało z porad Pana Piotra Kruszyny z Zespołu Doradztwa Energetycznego. Cieszy fakt, iż coraz więcej ludzi jest zainteresowanych wymianą źródeł ciepła, zarówno ze względów ekonomicznych, ale także poprzez stale wzrastającą świadomość ekologiczną.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję