23 marca br. (sobota) dniem roboczym w WFOŚiGW w Warszawie
21 marca 2013 / Anna Mzyk
Zgodnie z Zarządzeniem nr 4/2013 Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie z dnia 12.03.2013r. dzień 23 marca br. (sobota) jest dniem roboczym w WFOŚiGW w Warszawie.
Jednocześnie dzień 2 maja br. (czwartek) ustala się dniem wolnym od pracy dla pracowników WFOŚiGW w Warszawie.
- Strona główna
- O Funduszu
- Mikroretencja
- Czyste Powietrze
- Aktualności
- Sprawdź status wniosku w PP Czyste Powietrze
- Ogłoszenie o wznowieniu naboru na kotły gazowe w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”
- Ogłoszenie o zmianie Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” – 31.03.2025
- Operatorzy
- Terminarz spotkań z operatorem WFOŚiGW w Warszawie
- Wymagana dokumentacja
- Materiały edukacyjne i promocyjne dla Beneficjentów i Gmin
- Poniedziałki z czystym powietrzem
- Pytania i odpowiedzi
- Ważne informacje
- Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO)
- FEnIKS
- Dane dla gmin
- Kontakt
- Oferta finansowania
- Zasady dofinansowania
- Nabory stałe
- Programy
- Konkursy
- Państwowe Jednostki Budżetowe – PJB
- Dopłaty do kredytów
- Umorzenia
- Zabezpieczenia
- Zasady oznakowania przedsięwzięć
- Pomoc publiczna
- FAQ
- Doradztwo Energetyczne 2.0
- Infrastruktura i Środowisko
- Wydziały zamiejscowe
