Zmieniamy się dla Państwa! – Nowa strona WFOŚiGW w Warszawie

31 lipca 2019 / admin

Witamy Państwa na nowej stronie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Portal dostarczy Państwu zawsze aktualnych i ciekawych treści dotyczących działalności Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Z myślą o Państwu przygotowaliśmy nowoczesne narzędzie, które pozwoli łatwo i skutecznie uzyskać informacje istotne dla osób zainteresowanych działalnością naszego Funduszu. Nasza nowa strona jest dostosowana do pobierania na urządzeniach mobilnych– jej treści można przeglądać za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Przystosowaliśmy stronę również do wyświetlania filmów i treści medialnych tak żeby mieli Państwo łatwy dostęp np. do filmów instruktażowych, które pomagają w wypełnianiu wniosków w ramach Programu Czyste Powietrze.

Zmieniliśmy przede wszystkim nazwę dawnej zakładki Strefa beneficjenta na Oferta finansowania, ale zawartość została taka sama.

Nowością jest stworzenie terminarza spotkań, poprzez który możecie Państwo umówić się na indywidualne spotkania w Warszawie, Ciechanowie, Siedlcach, Radomiu,  Płocku i Ostrołęce dotyczące Programu Czyste Powietrze.

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszego serwisu, a jeśli chcieliby Państwo zgłosić swoje uwagi dotyczące nowej strony, prosimy o przesyłanie ich na adres: info@wfosigw.pl

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję