Targi POL-ECO 2019

14 października 2019 / administrator

Jak co roku, przedstawiciele WFOŚiGW w Warszawie uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska POL-ECO w Poznaniu. To największe tego typu wydarzenie z zakresu ochrony środowiska. Gościem honorowym targów był  Minister Środowiska Henryk Kowalczyk.

Tematyka tegorocznych targów obejmowała takie zagadnienia jak: odpady, woda i ścieki, energia, technika komunalna, powietrze i transport ekologiczny.

Targi w Poznaniu odbyły się już po raz XXXI w terminie od 9 do 11 października. Wśród uczestników byli przedstawiciele NFOŚiGW oraz 16 wojewódzkich funduszy. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie reprezentowali Członkowie Zarządu Prezes Anna Ewa Król oraz Wiceprezes Kamila Mokrzycka.

Na targach nie mogło zabraknąć wspólnego stoiska wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej, gdzie m.in. eksperci z WFOŚiGW w Warszawie informowali o działaniach funduszu, zachęcali do korzystania ze wsparcia finansowego oferowanego przez Fundusz oraz rozdawali materiały informacyjno-promocyjne odwiedzający.W wydarzeniu w ramach pełnionych dyżurów przy stoisku Projektu Doradztwa Energetycznego, można było uzyskać pomoc, w zakresie EE oraz OZE czy dostępnych aktualnych ofert finansowania inwestycji ze strony  Doradców Energetycznych z WFOSiGW w Warszawie- Dorota Kargul-Plewa, Agnieszka Seżalska, Dorota Koralewska, Jacek Kędzierski.

Integralną częścią targów POL-ECO SYSTEM jest zorganizowana po raz trzeci przez Ministerstwo Środowiska i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przestrzeń wystawienniczo-konferencyjna EkoSfera, gdzie podczas sesji debat, szkoleń i wykładów uczestnicy m.in. mieli możliwość zapoznania się z trendami kształtującymi przyszłość sektora odpadowego, czy sektora elektromobilności.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję